Мени

Wild Woods ташна со прерамка црна и 13,3инч преграда

големина (W * H * D) : 26 x 32 x 10 cm

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: tasna 2438
Залиха: од лагер
6900ден.

WILD WOODS - Машка кожна ташна со прерамка за работно време или слободно време и прошетка со 13.3 " преграда

WILD WOODS® Најдобар можен квалитет!

 • главна преграда со патент
 • во главна преграда има еден џеб со патент на една страна и два џеба на друга страна
  и преклопни држачи за 2 пенкала 
 • во внатрешната преграда има додатен дел со патент како и џеб на друга страна за телефон
 • голем преклоп за затварање со два силни магнети
 • два џеба со патент на надворешниот дел од преклопот
 • голема преграда во внатрешен дел на преклопот
 • голема преграда со патент на задна страна
 • сите метални патенти
 • сите метални привезоци на патенти со месинг изглед
 • целосно обложена внатрешност со постава од памучно платно
 • прерамка од кожа ширина 40мм и подеслива
 • ЕКСТРА додаток : Врќа за чување на торбицата од NON-WOVEN мтеријал
 • големина (W * H * D) : 26 x 32 x 10 cm
 • боја црна
 • материјал Високо квалитетна говедска кожа

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review