Мени

Classic Alox Precious Woven Iconic Red

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: 0.6221.401G
Залиха: од лагер
2290ден.

Редизајниран , порафиниран , видоизменет се карактеристики на новата Alox линија на Victorinox Classic Precious Alox Collection, со карактеристична текстура со изглед на ткаенина.  Овие модели се во избор од 5 бои. Колекцијата е шармантна , впечатлива , модерна и е за сите кои сакаат убав дизајн кои следат тренд и бараат највисок квалитет на производот. Текстилната текстура е сјајна и ја истакнува оваа Victorinox линија на Alox модели кои се воедно и алатка и перфектен привезок.

Должина 58mm
Дебелина 6mm
Материјал на рачките алуминиум

Функции на Classic Precious Alox

Мал нож
Ножици
Турпија за нокти со штрафцигер 2,5mm на врвот
Прстен за привезок

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review