Мени

Wild Woods ташна со прерамка црна

димензија: 24 x 26 x 6 cm

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: tasna 2437
Залиха: од лагер
4970ден.

WILD WOODS - Машка ташна со прерамка. Бизнис ташна од природна кожа

WILD WOODS® Секогаш најдобар можен квалитет!

 • Голема преграда со патент по цела должина на едната страна и два инсерт џеба на другата страна
 • Силен магнет на предната страна за заклучување
 • на предна страна патент на преграда по хоризонтала 
 • голема преграда со патент на задната страна
 • сите патенти се месинган изглед метални со кожен привезок за повлекување
 • 100% платнена внатрешност , поставата е памучна
 • подеслива прерамка , кожна со ширина 32мм
 • ЕКСТРА додаток. Навлака за складирање на торбицата од NON-WOVEN материјал , црна боја
 • Големина (W * H * D) approx: 24 x 26 x 6 cm
 • материјал : Кожа говедска со голема дебелина
 • боја: Црна

  WILD WOODS® - Значи голема истрајнот, традиција и искуство во преработка и изработка на 
  кожни производи со висок квалитет.
  Самиот природен материјал ја истакнува индивидуалната нота на секое парче на WILD WOODS® производ- 
  WILD WOODS® е бренд на кожни торбици со најдобро можен квалитет по пригодна цена

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review