Мени

Wild Woods ташна Messinger црна

Димензија: 42 x 33 x 9-15 cm

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: tasna 2435
Залиха: од лагер
11690ден.

WILD WOODS - кожна лаптоп дневна ташна со преграда 15.6 заптоп , погодна за дневни бизнис активности или студентски обврски

WILD WOODS® Секогаш најдобро можен квалитет!

 • Обложена преграда за 15,6 лаптоп со Velcro прицврстувач во цела големина. Лаптопот неможе 
  да се примети
 • голема преграда со патент по цела должина на една страна
 • дополнителна преграда за документи со голем формат
 • преден дел двоен со внатрешни џебови со патент за кредитни картици и м,ногу други ситници
 • дополнителна преграда за напојување за лаптопот или други додатоци
 • како додаток на главната преграда со патент има џеб со патент за телефон
 • долг џеб со патент во големиот преден преклоп
 • 100% обложена внатрешност со постава од платно од памук
 • подеслив каиш за прерамка од кожа со ширина 38мм
 • голем преклоп по цела должина со два силни магнета за затварање
 • ЕКСТРА додаток: Вреќа за складирање на торбицата од NON-WOVEN материјал
 • големина (W * H * D) approx: 42 x 33 x 9-15 cm

  Торбицата е високо квалитетно дизајнирана за сите дневни потреби
 • Материјал : Робусна говедска кожа
 • Боја Црна

  WILD WOODS® - Значи голема истрајнот, традиција и искуство во преработка и изработка на 
  кожни производи со висок квалитет.
  Самиот природен материјал ја истакнува индивидуалната нота на секое парче на WILD WOODS® производ- 
  WILD WOODS® е бренд на кожни торбици со најдобро можен квалитет по пригодна цена

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review