Мени

Wild Woods акт ташна со преграда за лаптоп црна боја

Големина (Ш * В * Д) приближно: 41 x 31,5 x 5 до 17 см

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: tasna 2434
Залиха: од лагер
11990ден.

Кожна чанта XL со преграда за лаптоп, кожна торба од 15,6 инчи,  со рачка и прерамка изработени од кожа

Секогаш со најдобар можен квалитет!
Голем главен оддел со дополнителни кожни прегради за паметни телефони, прибор за пишување и кредитни картички.
Преграда за лаптоп до 15,6 инчи со прицврстувач Velcro прицврстувач
Вкупно 4 големи прегради внатре
2 големи џебови  однадвор
Голем патент од задната страна
100% обложена внатрешност од квалитетен памучен материјал
Одличен квалитет на металниот оков со месинган изглед
Цврста заштитна обвивка изработена од неткаен материјал се испорачува со кожната торба
Големина (Ш * В * Д) приближно: 41 x 31,5 x 5 до 17 см
Најдобра говедска кожа , црна боја


WILD WOODS® - значи долговечност и традиција во обработка на природните материјали од висококвалитетна кожа. Ова ја нагласува природната структура на производите и на секој WILD WOODS® кожен предмет му дава индивидуален карактер - познавачите на кожа го ценат посебниот изглед на производите на WILD WOODS®. WILD WOODS® е назив за кожни ташни со најдобар можен квалитет, по фер цени.

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review