Мени

Woodland хоризонтален

Димензија:  12.0 x 9.5 x 2.5 cm

 • Залиха: од лагер
 • Бренд:
 • код: novcanik 2654
Залиха: од лагер
1590ден.

Woodland - Кожен новчаник соProtecto® RFID-блокатор на картици хоризонтален формат од природна бафало кожа темно кафен

 
 • Woodland® Најдобар премиум квалитет!
 • Со  RFID/NFC Protecto® блокатор за заштита на кредитни картици
 • Ако го имате овој новчаник Вашите кредитни картици неможе да бидат прочитани од непознато лице кога новчаникот е затворен !
 • Вашите кредитни картици се 100% сигурни !
 • Надворешен џеб за брзо извлекување
 • 6 слота за картици
 • 1 голем слот прозирен мрежест
 • 3 слота за ID картици
 • Двоен дел со патент
 • Оделен дел за банкноти
 • Целосно кожен џеб за ситни пари
 • Димензии. 12.0 x 9.5 x 2.5 cm
 • Природна бафало кожа
 • Боја Темно Кафена

Woodland® - значи издржливост и традиција во процесот на производство на кожа
Употребениот материјал  ја потенцира природната структура на производот
и му дава на секој Woodland® производ индивидуален и посебен изглед

Customer Reviews

 1. Samantha Smith
  Phasellus id mattis nulla. Mauris velit nisi, imperdiet vitae sodales in, maximus ut lectus. Vivamus commodo scelerisque lacus, at porttitor dui iaculis id. Curabitur imperdiet ultrices fermentum.
  27 May, 2018
 2. Adam Taylor
  Aenean non lorem nisl. Duis tempor sollicitudin orci, eget tincidunt ex semper sit amet. Nullam neque justo, sodales congue feugiat ac, facilisis a augue. Donec tempor sapien et fringilla facilisis. Nam maximus consectetur diam. Nulla ut ex mollis, volutpat tellus vitae, accumsan ligula.
  12 April, 2018
 3. Helena Garcia
  Duis ac lectus scelerisque quam blandit egestas. Pellentesque hendrerit eros laoreet suscipit ultrices.
  2 January, 2018

Write A Review