Паметна табла Epson EB-S31 Epson EB-W32 Epson EB-U04 FHD Кожни торибици Таблети Платно 300х227cm 50% ПОПУСТ
Платна за проекција 59.900den 22.930den 32.900den 43.300den San Peter Ниска цена 49.900den. Држачи за LCD

Кожни машки ташни
КОЖНА ГАЛАНТЕРИЈА
ПРОИЗВЕДЕНО ВО ЕУ
Интерактивни табли
Школски ранци

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 
САМО ONLINE НАРАЧКИ

ДРЖАЧИ ЗА TV 
 
 
Мобилни тел. > > Телефони
Вкупно 15 артикли во делот: Телефони.    Прикажана страна бр: 1  од вкупно 1   
     Производи по страна           во колони

 зголеми  спореди
 Lenovo K5 PLUS (grey), 5.0” 1080 x 1920 ,2GB RAM/16GB    повеќе»
код: PA2R0069RO
K5 PLUS (grey), 5.0” FHD (1080 x 1920) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8939v2 Snapdragon 616 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 11200,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K920, VIBE Z2 PRO, 6" 1440 x 2560 3 / 32GB     повеќе»
код: P0R5000VRO
K920, VIBE Z2 PRO, 6" 1440 x 2560 , GSM, Dual SIM, 4G, CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, RAM 3 GB, 32GB , 16 MP, 3456 x 4608 pixels,5MP, LED flash, WLAN, BT, GPRS, USB, 4000 mAh, Android v4.4.2
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 20000,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE C A2020 (white), 5.0” 1/ 8GB     повеќе»
код: PA300022RO
VIBE C A2020 (white), 5.0” FWVGA (854x480) TN display, Dual Sim, LTE, Qualcomm® Snapdragon™ 210 quad-core 1.1GHz , 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP auto-focus rear camera w/ flash,2MP wide-angle selfie camera, 2300mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 5770,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K5 (gold), 5.0” HD (720 x 1280) 2 /16GB    повеќе»
код: PA2M0030RO
K5 (gold), 5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 9750,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K5 (grey), 5.0” (720 x 1280), 2GB RAM, 16GB     повеќе»
код: PA2M0077RO
K5 (grey), 5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 9750,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K6 NOTE (K53a48) dark grey, 5.5” FHD display,3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: K6 NOTE (K53a48) dark
K6 NOTE (K53a48) dark grey, 5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP PDAF with dual CCT flash, 8MP fixed focus front camera, fingerprint, 4000mAh battery, Android 6.0
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 15500,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K6 NOTE (K53a48), gold, 5.5” FHD ,3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: K6 NOTE (K53a48)
K6 NOTE (K53a48), gold, 5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP PDAF with dual CCT flash, 8MP fixed focus front camera, fingerprint, 4000mAh battery, Android 6.0
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 15500,_ден.
Последна промена: последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo MOTO Z PLAY grey, 5.5” SUPER AMOLED (1920 x 1080 ),3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: MOTO Z PLAY grey
MOTO Z PLAY grey, 5.5” SUPER AMOLED (1920 x 1080 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 625 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP rear camera, 5MP front camera, fingerprint, 3510mAh battery, Android™ 6.0
Гаранција:     Рок на испорака: од лагер    
Цена : 26920,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) , 4GB RAM, 32GB     повеќе»
код: MOTO Z black
MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 820 octa-core, 4GB RAM, 32GB internal storage,13MP rear camera, 5MP front camera, fingerprint, 2600mAh battery, Android™ 6.0
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 39660,_ден.
Последна промена: последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE X2,(Red)    повеќе»
код: P0RM001WRO
SMARTPHONE LENOVO VIBE X2,(Red) 5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 4G,CPU Octa-core 2.0 GHz MediatTek MT6595m - True8Core, RAM 2 GB, MEM 32 GB, no card slot, 13 MP, 4160 x 3120 pix, 5MP (SEC),WLAN,BT, Android v4.4(KitKat), bat.Li-Po 2300 mAh
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 15000,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1 (grey)    повеќе»
код: PA1N0029RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1 (grey), 5.5” FHD (1080 x 1920) IPS, 4G LTE, Dual SIM, Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 Quad-Core, 2GB RAM, 32GB, 13MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, Fingerprint 5,000mAh
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 17600,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1m (white)    повеќе»
код: PA1G0011RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1m (white), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P 1.0GHz 64-bit Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 8MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, 4,000mAh
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 10900,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1m     повеќе»
код: PA1G0007RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1m (black), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P 1.0GHz 64-bit Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 8MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, 4,000mAh
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 10900,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo A2010 (white)    повеќе»
код: PA1J0032RO
SMARTPHONE LENOVO A2010 (white), 4.5” FWVGA (854x480) TN display, Dual Sim, LTE, MediaTek MTK6735M Quad Core, 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP auto-focus rear camera w/ flash,2MP wide-angle selfie camera, 2000mAh battery, Android™ L 5.0
Гаранција:     Рок на испорака: до 1 ден од нарачка    
Цена : 4680,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo A1000     повеќе»
код: PA1R0010RO
4.0” WVGA (800x480) TN display, Dual Sim, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP fixed-focus rear camera w/ flash,0.3MP wide-angle selfie camera, 2000mAh battery, Android™ L 5.0
Гаранција:     Рок на испорака: 1 денови од нарачка    
Цена : 4130,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      

        

Корпата е празна

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
САМО ONLINE
НАРАЧКИ


 
НАМАЛУВАЊЕ
НА ТОРБИЦИ
CASE LOGIC
Женски кожни ташни
Тонери
Почетна |  Принтери |  Монитори |  Лаптопи |  Продавница |  Испорака |  Подршка |  За нас |  Контакт | 
Swiss Army ножеви | Ножеви за храна | Victorinox алатки | Meccano конструкции | Тонери и кертриџи | Zippo запалки | Кожна галантерија | Паметни табли | Компјутери | Печатари | Мобилни тел. | Канцелариски материјали | Училишен прибор | Прибор за пишување | Ранци и куфери | Аудио Видео | Бела техника | Илустрирани мапи | 
Е маркет Домнет дооел Скопје ул.Даме Груев бр 1 , 1000 Скопје  e-mail: sales@domnet.com.mk
web desing and Content Management System www.webstrani.com