Domnet - Телефони
Sangean WR-7 Паметна табла Трипод платно 180cm Електрично платно Sangean DPR-25+ Радио со Bluetoot Whetstone
4990_ден. 59.900,_ ден 6.990,_ден 180x153cm 15.730,_ден 5.380,_ден 12.990,_ден KING

Кожни машки ташни
КОЖНА ГАЛАНТЕРИЈА
ПРОИЗВЕДЕНО ВО ЕУ
Интерактивни табли
Школски ранци

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 
САМО ONLINE НАРАЧКИ

ДРЖАЧИ ЗА TV 
 
 
Мобилни тел. > > Телефони
Вкупно 15 артикли во делот: Телефони.    Прикажана страна бр: 1  од вкупно 1   
     Производи по страна           во колони

 зголеми  спореди
 Lenovo K5 PLUS (grey), 5.0” 1080 x 1920 ,2GB RAM/16GB    повеќе»
код: PA2R0069RO
K5 PLUS (grey), 5.0” FHD (1080 x 1920) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8939v2 Snapdragon 616 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 11200,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K920, VIBE Z2 PRO, 6" 1440 x 2560 3 / 32GB     повеќе»
код: P0R5000VRO
K920, VIBE Z2 PRO, 6" 1440 x 2560 , GSM, Dual SIM, 4G, CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, RAM 3 GB, 32GB , 16 MP, 3456 x 4608 pixels,5MP, LED flash, WLAN, BT, GPRS, USB, 4000 mAh, Android v4.4.2
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 20000,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE C A2020 (white), 5.0” 1/ 8GB     повеќе»
код: PA300022RO
VIBE C A2020 (white), 5.0” FWVGA (854x480) TN display, Dual Sim, LTE, Qualcomm® Snapdragon™ 210 quad-core 1.1GHz , 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP auto-focus rear camera w/ flash,2MP wide-angle selfie camera, 2300mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 5770,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K5 (gold), 5.0” HD (720 x 1280) 2 /16GB    повеќе»
код: PA2M0030RO
K5 (gold), 5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 9750,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K5 (grey), 5.0” (720 x 1280), 2GB RAM, 16GB     повеќе»
код: PA2M0077RO
K5 (grey), 5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 , 2GB RAM, 16GB internal storage,13MP auto-focus rear camera w/ flash, 5MP wide-angle selfie camera, 2750mAh battery, Android™ L 5.1
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 9750,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K6 NOTE (K53a48) dark grey, 5.5” FHD display,3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: K6 NOTE (K53a48) dark
K6 NOTE (K53a48) dark grey, 5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP PDAF with dual CCT flash, 8MP fixed focus front camera, fingerprint, 4000mAh battery, Android 6.0
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 15500,_ден.
Последна промена: последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo K6 NOTE (K53a48), gold, 5.5” FHD ,3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: K6 NOTE (K53a48)
K6 NOTE (K53a48), gold, 5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP PDAF with dual CCT flash, 8MP fixed focus front camera, fingerprint, 4000mAh battery, Android 6.0
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 15500,_ден.
Последна промена: последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo MOTO Z PLAY grey, 5.5” SUPER AMOLED (1920 x 1080 ),3GB RAM, 32GB    повеќе»
код: MOTO Z PLAY grey
MOTO Z PLAY grey, 5.5” SUPER AMOLED (1920 x 1080 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 625 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage,16MP rear camera, 5MP front camera, fingerprint, 3510mAh battery, Android™ 6.0
Гаранција:     Рок испорака:  од лагер    
Цена : 26920,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) , 4GB RAM, 32GB     повеќе»
код: MOTO Z black
MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 820 octa-core, 4GB RAM, 32GB internal storage,13MP rear camera, 5MP front camera, fingerprint, 2600mAh battery, Android™ 6.0
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 39660,_ден.
Последна промена: последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE X2,(Red)    повеќе»
код: P0RM001WRO
SMARTPHONE LENOVO VIBE X2,(Red) 5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 4G,CPU Octa-core 2.0 GHz MediatTek MT6595m - True8Core, RAM 2 GB, MEM 32 GB, no card slot, 13 MP, 4160 x 3120 pix, 5MP (SEC),WLAN,BT, Android v4.4(KitKat), bat.Li-Po 2300 mAh
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 15000,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1 (grey)    повеќе»
код: PA1N0029RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1 (grey), 5.5” FHD (1080 x 1920) IPS, 4G LTE, Dual SIM, Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 Quad-Core, 2GB RAM, 32GB, 13MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, Fingerprint 5,000mAh
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 17600,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1m (white)    повеќе»
код: PA1G0011RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1m (white), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P 1.0GHz 64-bit Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 8MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, 4,000mAh
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 10900,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo VIBE P1m     повеќе»
код: PA1G0007RO
SMARTPHONE LENOVO VIBE P1m (black), 5.0” HD (1280x720) IPS, 4G LTE, Dual SIM, MediaTek MT6735P 1.0GHz 64-bit Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 8MP auto-focus with LED flash, 5MP fixed-focus, 4,000mAh
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 10900,_ден.
Последна промена: 4.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo A2010 (white)    повеќе»
код: PA1J0032RO
SMARTPHONE LENOVO A2010 (white), 4.5” FWVGA (854x480) TN display, Dual Sim, LTE, MediaTek MTK6735M Quad Core, 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP auto-focus rear camera w/ flash,2MP wide-angle selfie camera, 2000mAh battery, Android™ L 5.0
Гаранција:     Рок испорака:  до 1 ден од нарачка    
Цена : 4680,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      


 зголеми  спореди
 Lenovo A1000     повеќе»
код: PA1R0010RO
4.0” WVGA (800x480) TN display, Dual Sim, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 1GB RAM, 8GB internal storage,5MP fixed-focus rear camera w/ flash,0.3MP wide-angle selfie camera, 2000mAh battery, Android™ L 5.0
Гаранција:     Рок испорака:  1 денови од нарачка    
Цена : 4130,_ден.
Последна промена: 3.3.2017
      

        

Корпата е празна

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
САМО ONLINE
НАРАЧКИ


 
НАЈДОБРИОТ
РАДИО УРЕД
НАМАЛУВАЊЕ
НА ТОРБИЦИ
CASE LOGIC
Женски кожни ташни
Тонери
Почетна |  Принтери |  Монитори |  Лаптопи |  Продавница |  Испорака |  Подршка |  За нас |  Контакт | 
Swiss Army ножеви | Ножеви за храна | Victorinox алатки | Sangean радија | Пенкала | Камен за острење | Zippo запалки | Meccano конструкции | Тонери и кертриџи | Кожна галантерија | Паметни табли | Компјутери | Печатари | Мобилни тел. | Канцелариски мат. | Училишен прибор | Прибор за пишување | Ранци и куфери | Аудио Видео | Бела техника | Илустрирани мапи | 
Е маркет Домнет дооел Скопје ул.Даме Груев бр 1 , 1000 Скопје  e-mail: sales@domnet.com.mk
web desing and Content Management System www.webstrani.com